Przyłącz się do nas!

Jak zostać żydem? Prawdziwy Judaizm jest to żydowska wspólnota oparta na prawdziwej tradycji, zreformowana w celu jej naprawy i dostosowania do współczesnych czasów.

Jak zostać Żydem?

Przywrócona prawda

Judaizm na przestrzeni lat stracił swoje pierwotne założenie. Konkurencja pomiędzy rabinami powodowała odstępstwo od wiary i wprowadzanie nowych doktryn, przez co współczesne religie judaistyczne mają mało wspólnego z dawnym judaizmem. Pomimo że członkowie tamtych kościołów to dobrzy ludzie, chcący poznać prawdziwą drogę, to ich nauki nie zawierają pełni prawdy, tylko są pełne odstępstwa. Jak zostać Żydem informacjeDlatego potrzebne było przywrócenie oraz naprawa kościoła i tak powstała Wspólnota Prawdziwy Judaizm, dzięki któremu żydowska tradycja może powrócić do pierwotnego założenia.

Nasz kościół jako jedyny zawiera pełnię prawdy judaizmu. Teraz dzięki poznaniu prawdy każdy chętny może zostać żydem i wyznawać jedyny i prawdziwy kościół.

Wspólnota Prawdziwy Judaizm

Za pomocą objawienia prawdziwe wyznanie żydowskie zostało przywrócone na polskiej ziemi. Wspólnota Prawdziwy Judaizm jako jedyny zawiera pełnię żydowskiej nauki i prowadzi swoich członków drogą prawdziwego zbawienia. Objawienie trwa w dalszym ciągu i kościół jest obecnie organizowany. Wszyscy zainteresowani członkostwem – jesteście pionierami tej religii w Polsce! Wkrótce kościół zostanie zorganizowany a prawda o zbawieniu będzie jedyna i wieczna. Ten kościół jest prawdziwy. To właśnie dzięki Tobie wieczna prawda może być przywrócona. Przyłącz się do nas!

Jak zostać Żydem?

Nasza grupa jest otwarta na nowych członków.

Aby zostać członkiem wspólnoty należy wykazać się wiarą, spełniać wszystkie przykazania, oraz przejść rytuał inicjacji przez rabina z upoważnieniami.

Osoby zainteresowane nauczaniem prawdy i przystąpieniem do naszej wspólnoty prosimy o kontakt przez e-mail.

[Głosów:20    Średnia:3.5/5]